TEKELİ ORTAOKULUNDA BAŞARILAR ÖDÜLSÜZ KALMAZ
Haber
09 Mayıs 2022 - Pazartesi 21:01 Bu haber 820 kez okundu
 
TEKELİ ORTAOKULUNDA BAŞARILAR ÖDÜLSÜZ KALMAZ
EĞİTİM Haberi
 TEKELİ ORTAOKULUNDA BAŞARILAR ÖDÜLSÜZ KALMAZTekeli Ortaokulu, yeni haftaya öğrencilerini ödüllendirerek başladı. Akademik başarının ve sosyal faaliyetlerin merkezi olan okulda öğrencilerin  ödüllendirilmesi tüm okulda büyük bir gurur yaşattı.

        Tekeli Ortaokulu 5A sınıfı öğrencisi Batuhan Balcı URFODU (uluslararası bilim olimpiyatı) Altın madalya kazanarak belgesini Matematik Öğretmeni Bahar Dübüş Çakara’nın elinden aldı. Yine 5A sınıfı öğrencisi Türkiye genelinde yapılan deneme sınavında Türkiye 3.sü olan Nazmi Erdem Okul Müdürü Halil Alkan tarafından ödüllendirildi. 5/A sınıfı öğrencileri Batuhan Balcı, Elif Kabakcı, Baturalp Eren Aksoy, Kaan Rıza Koca ve Nazmi Erdem okulda düzenlenen deneme sınavındaki başarılarını Sınıf Öğretmenleri Yıldırım Yıldız ve Okul Aile Birliği Üyesi Mete Erdem'in katıldığı öğle yemeği ile kutladılar.

8C sınıfı öğrencisi Zehra Altıntaş Türkiye Kickboks Federasyonunun yapmış olduğu maçlarda Antalya’da dereceye gitmiş olup belgesini Beden Eğitimi Öğretmeni Erkan Küçükkozak’tan almıştır. 5F sınıfı öğrencileri ilçe genelinde düzenlenen okul sporları kapsamında yapılan yakantop turnuvasında ilçe 3.sü olmuştur. Kupalarını sınıf öğretmenleri Hasan Kara ile birlikte kaldırmışlardır.

Tekeli Ortaokulu Ahenk Projesi kapsamında okulda yapılan deneme sınavlarında dereceye giren öğrencilerini ödüllendirerek motive etmeye devam etmektedir. Geçtiğimiz haftalarda yapılan deneme sınavında başarı gösteren öğrenciler okul idaresi tarafından ödüllendirilmiştir. Dereceye giren öğrencilere belgelerini Sınıf Öğretmenleri Bahar Dübüş Çakara, Erdoğan Koca, İsmail Karaca, Ömer Güleç vermiştir.

Okul Aile Birliği Başkanı Durmuş Durmaz şunları belirtti: “Sosyal, sportif ve akademik alanlarda başarılar göstererek bizleri gururlandıran Tekeli Ortaokulu öğrencilerimizi, kıymetli öğretmenlerimizi ve Okul Müdürlüğümüzü tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. Tüm velilerimize teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum. Okul Aile Birliği olarak, üyelerimizle birlikte Okul Müdürlüğümüzün her daim yanında olmaya devam edeceğiz.”

 

Tekeli Ortaokulu Müdürü Halil Alkan,” Başarı gösteren öğrencilerimizi, ailelerini ve öğretmenlerimi başarılarından ötürü tebrik ediyorum. Öğrencilerimizin her durumda destekçisiyiz. Onları yüreklendirmek için planlı çalışmalarımız devam ediyor. Düzenli ve disiplinli çalışmanın karşılığında başarı kaçınılmazdır. Tekeli Ortaokulu her zaman başarının peşindedir. Tekeli Ortaokulu her yıl LGS yerleştirmelerinde ön sıralarda yer almıştır. Başarıya aç öğrencileriyle her zaman destekçimiz değerli velilerimizle ve tecrübe sahibi kurum çalışanlarımızla bu yıl da hedeflerimizin peşinden gidiyoruz. Sevgili öğrencilerime bir müjde daha vermek istiyorum. Bir Sponsorumuz tarafından, okulumuzda LGS’de soruların tamamını doğru yapan öğrencilerimize 1 TAM ALTIN, sadece 1 yanlış yapan öğrencilerimize 1 YARIM ALTIN, sadece 2 yanlış yapan öğrencilerimize 1 ÇEYREK ALTIN verilecektir. Tekeli Ortaokulu ailesinin başarılarına katkı sağlayan kıymetli öğretmenlerimize, değerli velilerimize ve sevgili öğrencilerimize çok teşekkür ederim.” dedi

 

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: , TEKELİ, ORTAOKULUNDA, BAŞARILAR, ÖDÜLSÜZ, KALMAZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı