Haber Detayı
15 Ekim 2019 - Salı 12:17 Bu haber 983 kez okundu
 
TEKELİDEN ANTALYA KİTAP FUARINA ÇIKARTMA
Tekeli Ortaokulu geleneksel hale getirdiği kitap fuarı gezisini, Tekeli Ortaokulu Kültür-Edebiyat Kulübü ve Türkçe zümresi koordinesinde 9. kez düzenlemenin haklı gururunu yaşadı.
EĞİTİM Haberi
 TEKELİDEN ANTALYA KİTAP FUARINA ÇIKARTMA      10.’su düzenlenen Antalya Kitap Fuarı geçtiğimiz günlerde kitapseverlere kapısını açtı.12 Ekim Cumartesi günü 5 ve 6.sınıflarla ;13 Ekim Pazar günü ise 7 ve 8.sınıflarla yaklaşık 500 kişilik bir öğrenci,öğretmen kafilesiyle Antalya Cam Piramit’te 10.’su düzenlenen Antalya Kitap Fuarı’nı ziyaret ettiler. Öğrenciler onlarca yayınevi ve yazar okurlarla buluşma fırsatını yakaladı. 

    Aksu’da öğle yemeğini yiyen ve kitap fuarına geçen kafile keyifli anlar yaşadı. Kitaplarını okudukları yazarları karşılarında gören öğrenciler, heyecanla kitaplarını imzalatıp onlarla fotoğraf çektirip sohbet ettiler.

      Tekeli Ortaokulu Müdürü Halil Alkan: “Okul olarak okumanın önemini biliyor ve öğrencilerimize bunu aşılamayı bir görev biliyoruz. Verdiğimiz eğitimin kalitesinin ana nedenlerinden biri okuma sevgisidir. Bu bilinçle  çalışmalarımıza devam ediyoruz.Kitap ve okuma sevgisi verilebilecek kaliteli bir eğitimin olmazsa olmazı düşüncesindeyiz. Bu anlamda kitap fuarları da ayrı bir fırsat bizim için. Geleneksel hale getirdiğimiz kitap fuarı gezilerimiz çok yoğun geçmekte. Kafilemiz, bu sene  500’ü buldu. Emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkür ederim.” dedi.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: , TEKELİDEN, ANTALYA, KİTAP, FUARINA, ÇIKARTMA,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
 TEKELİDEN ANTALYA KİTAP FUARINA ÇIKARTMA
 TEKELİDEN ANTALYA KİTAP FUARINA ÇIKARTMA
 TEKELİDEN ANTALYA KİTAP FUARINA ÇIKARTMA
 TEKELİDEN ANTALYA KİTAP FUARINA ÇIKARTMA
Yorumlar
Haber Yazılımı