Haber Detayı
25 Kasım 2019 - Pazartesi 11:44 Bu haber 2101 kez okundu
 
Türk Eğitim Sen’den Öğretmenlere 5 Yıldızlı Eğlence
Türk Eğitim Sen Serik Temsilciliği geleneksel hale getirdiği ve bu sene 3. düzenlediği 24 Kasım Öğretmenler günü programı yoğun bir katılım ile ilçemiz Boğazkent 'te bir otelde konaklamalı kalarak üyeleri ve aileleri ile birlikte farklı konsepte eğlenceli vakit geçirdiler.
EĞİTİM Haberi
Türk Eğitim Sen’den Öğretmenlere 5 Yıldızlı EğlenceBaşkan Varol Civcir; Serik Türk Eğitim Sen Temsilciliği olarak, üyelerimizden bizlere gelen talepler doğrultusunda bu etkinlikleri gerçekleştirmekteyiz. Ve bu etkinlikler farklı okullarda çalışan eğitim çalışanlarımızın bir arada bulunarak, değerli vakit geçirmesi ve tanışmasına vesile olmaktadır” dedi. Başkan Varol Civcir, devamla şunları söyledi:

 

"Şüphesiz ki ben, öğretmen olarak gönderildim’ diyen kainatın efendisi Hz. Muhammed'in (sav). Öğretmeni bir kandile benzeterek kendini tüketerek ışık verdiğini söyleyen Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 783 bin km²'lik cennet vatan toprağının her köşesinde güzel ülkemizin geleceğinin baş mimarları olan; ülkesine hizmet aşkıyla bağlı, yurdunun geleceği öğrencilerine kendisini sımsıkı adayan, tek istekleri öğrencilerine ışık saçmak oldukları için çocuklara iyi insan olmayı öğretmeye giden eli öpülesi Aybüke'ler, Neşe'ler, Necmettin'ler ve şehit olan tüm öğretmenlerimizle...

Emekliye ayrılmış, vatanını milletini seven nesiller yetiştirmek için her türlü fedakarlıklarla görev yapan, her biri görev yaptığı yıllar boyunca kendi okullarında kendi sınıflarında tüm özveriyle çalışarak pırıl pırıl  ülkemizin geleceği olan çocukları yetiştirmiş ve yetiştirecek olan tüm öğretmenlerimizin ‘Öğretmenler Günü Kutlu Olsun

Bu vesile ile her birinizi ayır ayrı selamlıyor, meslek hayatınızda sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum. Etkinliğimize katılan üyelerimize teşekkür ediyoruz. Serik Türk Eğitim Sen. Temsilciliği olarak; Başta Başöğretmen Atatürk ve şehit öğretmenlerimiz olmak üzere emekli ve çalışan tüm eğitim camiamızın Öğretmenler Günü’nü kutluyor, emek veren çalışanlarımıza gerekli kazanımların ve itibarın kazandırılmasını temenni ediyoruz.”

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Türk, Eğitim, Sen’den, Öğretmenlere, 5, Yıldızlı, Eğlence, , ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Türk Eğitim Sen’den Öğretmenlere 5 Yıldızlı Eğlence
Türk Eğitim Sen’den Öğretmenlere 5 Yıldızlı Eğlence
Türk Eğitim Sen’den Öğretmenlere 5 Yıldızlı Eğlence
Türk Eğitim Sen’den Öğretmenlere 5 Yıldızlı Eğlence
Türk Eğitim Sen’den Öğretmenlere 5 Yıldızlı Eğlence
Yorumlar
Haber Yazılımı