Üniversiteli Öğrencilere Serik’i Tanıttılar
Haber
04 Ekim 2021 - Pazartesi 16:11 Bu haber 2136 kez okundu
 
Üniversiteli Öğrencilere Serik’i Tanıttılar
Serik Kaymakamlığı, Serik Belediyesi ve Serik Gençlik Merkezi tarafından ülkemizin dört bir yanından ilçemize Akdeniz Üniversitesi Serik İşletme Fakültesi ve Gülsün-Süleyman Süral Meslek Yüksek Okulu’na yeni gelen üniversite öğrencilerine yönelik kültürel gezi etkinliği; Kaymakam Mehmet Kurdoğlu, Belediye Başkanı Enver Aputkan, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mevlüt Özen ile Gençlik Merkezi Müdürü Burak Başarır’ın katılımıyla gerçekleştirildi.
EĞİTİM Haberi
Üniversiteli Öğrencilere Serik’i TanıttılarKonuyla ilgili açıklama yapan Kaymakam Mehmet Kurdoğlu, “İlçemiz işletme fakültesi, meslek yüksek okulu ve AKEV üniversitesi öğrencileri ile birlikte bir araya gelerek kültür ve tanıtım gezisi düzenlendi. Bu Serik’in tanıtımı adına çocuklarımıza ilçemizi sevdirme adına bir etkinlik. İlk kez yapılan bu etkinlik bundan sonra da genişleyerek devam edecek” dedi.

Başkan Aputkan: ’Öğrencilerimiz Bizim Geleceğimiz’

Belediye Başkanı Enver Aputkan ise, “Öncelikle ilçemize gelen üniversite öğrencilerimize hoş geldiniz diyorum. Öğrencilerimiz bizim geleceğimizdir. Eğitim süreniz boyunca sizleri İlçemizde en iyi şekilde misafir edeceğiz. Okullar bölgesine Millet Bahçesi yapılmaktadır. Millet Bahçesi içinde kütüphane, spor sahaları ve sosyal yaşam alanları bulunmaktadır. İhtiyaçlarınız ve karşılaşacağınız sorunların çözümü noktasında Belediye olarak her zaman yanınızda olacağız.” dedi.

İlçeye yeni gelen öğrenciler ise, Öncelikle bu organizasyon için Kaymakam Mehmet Kurdoğlu, Belediye Başkanı Enver Aputkan, Serik Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mevlüt Özen ve Gençlik Merkezi Müdürü Burak Başarır’a teşekkür ettiler. Öğrenciler bu gezi sayesinde okumak için geldiğimiz Serik ilçesini daha yakından tanımış olduklarını ifade ettiler.

Serik Halk Plajında kahvaltı ile başlayan organizasyon sırasıyla Kurşunlu Şelalesi, Tarihi Selçuklu Köprüsü gezisi, Aspendos Antik Tiyatro gezisi, Şehit Fikret Dinçer Parkı kafesinde dinlenme, Şahin Tepesi Mesire Alanında yemek organizasyonu ve The Land Of Legends gezisi ile son buldu.

 

 

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Üniversiteli, Öğrencilere, Serik’i, Tanıttılar,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Üniversiteli Öğrencilere Serik’i Tanıttılar
Üniversiteli Öğrencilere Serik’i Tanıttılar
Üniversiteli Öğrencilere Serik’i Tanıttılar
Üniversiteli Öğrencilere Serik’i Tanıttılar
Yorumlar
Haber Yazılımı