Haber Detayı
29 Kasım 2019 - Cuma 11:21 Bu haber 1026 kez okundu
 
Yedisu’dan “Aile İçi İletişim” Semineri
Yedisu ailesi velileriyle beraber 27-28 Kasım 2019 akşamlarında başlangıç semineri olan “Aile İçi İletişim” seminerini gerçekleştirdi.
EĞİTİM Haberi
Yedisu’dan “Aile İçi İletişim” SemineriYedisu Eğitim Kurumları’nın Rehber Öğretmeni Benhur Yavuz, seminerde ilk eğitimin ailede başladığını tüm çocukların doğuştan bembeyaz bir sayfa olduğunu ve bu sayfanın üzerine yazılan bilgilerle büyüdüğünü dile getirdi. Yavuz, anne-baba arasındaki olumlu iletişimin mutlu bir ev ortamı oluşturacağı böyle bir ortamda büyüyen çocuğun da iletişime daha açık olacağından bahsetti.

Rehber Öğretmen Benhur Yavuz ayrıca;  etkin dinleme, vücut dili kullanımı, beraber vakit geçirme ve çocuğumuzla konuşurken, nelere dikkat etmeliyiz gibi çeşitli konularda velilerimizi bilgilendirdi.

Yedisu yetkilileri, “Seminerin bitiminde velilerimizin sormak istedikleri soruları sordular ve gerekli bilgilendirmeler rehber öğretmenimiz tarafından yapıldı. Yedisu ailesi olarak velilerimizle birlikte bilgilerle dolu güzel bir akşam geçirdik” denildi.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Yedisu’dan, “Aile, İçi, İletişim”, Semineri,
Yorumlar
Haber Yazılımı