Haber Detayı
03 Ağustos 2019 - Cumartesi 10:47 Bu haber 975 kez okundu
 
Yedisu Koleji Halı Saha’da Ter Döktü
Özel Yedisu Koleji; öğretmenlerin, öğrencilerin ve velilerin katıldığı halı saha turnuvası düzenledi. Yedisu Koleji ailesi, bu kez de halı sahada ter döktü.
SPOR Haberi
Yedisu Koleji Halı Saha’da Ter DöktüYedisu Eğitim Kurumu’ndan yapılan açıklamada halı sahada güzel ve heyecanlı saatler geçirildiği, amacın skor değil, spor olduğu belirtildi. Açıklamada daha sonra şöyle dedi:

“Özel Yedisu Koleji olarak düzenlediğimiz halı saha futbol etkinliğinde öğrencilerimiz ve velilerimizle eğlenceli bir gün geçirdik. Yedisu Koleji’nin Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Öğretmeni Benhur Yavuz’un kaptanlığında Şerif Ali Sevinç ve oğlu Ahmet Sevinç, Yunus Polat ve oğlu Hacı Beytullah Polat, Süleyman Yıldırım ve oğlu Osman Safa Yıldırım, Ali Yılgın oğlu Mehmet Ali Yılgın, Suat Köksal ile oğulları Efe ve Utku Alp Köksal öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin ve velilerimizin katılımıyla  kurulan 2 takım sportmen şekilde karşılaştı ve eğlenceli anlar ortaya çıktı.

Günün sonunda Yedisu Eğitim Kurumu'nun kurucularından Suat Köksal velilerimizle akşamı değerlendirdi. Bu tür etkinliklerde sürekliliğinin sağlanmasını istediklerini söyleyen velilerimiz, böyle güzel bir gün geçirmekten dolayı çok mutlu olduklarını, kendi çocuklarıyla aynı sahada olmanın heyecanını yaşadıklarını söylediler. Buna vesile olduğumuz için Yedisu Koleji’ne teşekkür ettiler. Biz de bu tür etkinliklerin devamının geleceğini aile, okul ve eğitim nasıl ayrılmaz bir bütünse bu bütünün içinde kesinlikle sporun da yer alması gerektiğini belirttik.

Biz Yedisu Eğitim Kurumları olarak eğitim ve sporun birbirinden ayrılmaz bir bütün olduğunu bilinciyle, atalarımızın da söylediği gibi sağlam kafa sağlam vücutta bulunur düşüncesiyle hareket eden bir kurumuz. Yedisu Koleji olarak sosyal aktivitelerle çocuklarımızın gelişiminin en üst seviyelere gelmesini sağlayacağız.”

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Yedisu, Koleji, Halı, Saha’da, Ter, Döktü,
Yorumlar
Haber Yazılımı