Haber Detayı
26 Haziran 2019 - Çarşamba 16:05 Bu haber 2187 kez okundu
 
Yedisu Koleji’nden Yıl Sonu Açıklaması
Yapılan açıklamada Yedisu Koleji Serik Kampüsü olarak dolu dolu bir yıl geçirdik dendi.
EĞİTİM Haberi
Yedisu Koleji’nden Yıl Sonu Açıklaması 

Açıklamanın tamamı şöyle;

 

    Yedisu Koleji Serik Kampüsü olarak dolu dolu bir yıl geçirdik. Suat KÖKSAL, Robotik ve Kodlama Eğitimi öğrencilerimiz tarafından çok ilgi gördü. Eğitimde yaptığımız ve yapacağımız yenilikler eğitimimizde ve çocuklarda yeniliklerin kapısını açacaktır.

 

    Bizler sadece Serik’ten ibaret bir okul değiliz. Öncelikle halkımız Yedisu’nun gücünü bilmelidir. Aksu Yedisu Koleji ve Selçuk Kampüslerimiz ile yaklaşık 108 kişiye istihdam sağlayan bir kurumuz. Bizleri eğitimimiz ve eğitime yaptığımız yeniliklerle takip etmenizde fayda görüyorum. İlçe bazında düşünen ve eğitimimizi ilçe sınırları içinde yapan değerli arkadaşlarımızla tatlı bir rekabet ile Serik ilçesine katkı sağlamanın huzurunu ve mutluluğunu yaşarken, bizlerin başarısını eğitim içinde değerlendirmeleri de en büyük arzumuzdur.

 

    Serik Kampüsü olarak 40 personelimizle eğitim hayatına devam eden ve 2019-2020 yılına hem personel hem de eğitim alanında hazır olduğumuzu belirtiriz.

 

    Kazandığımızı yine eğitime yatıran bizler sağlıklı ve bilinçli nesiller yetiştirirken de Türkiye’nin bir gerçeği olan işsizlikle bir çare olmanın arzusunda bir kurum ve şirketiz. Çok konuşmak yerine çok üretmenin arzusunda olan ve iş istihdamını sağlayan kurum olarak ve kurumsallaşmış bir firma olmanın avantajlarını hem yaşıyoruz hem yaşatıyoruz.

 

    2019-2020 yılına Avrupa Projeleri ile Robotik ve Kodlama Eğitimi ile yeni yatırımlarımızla ve 108 kişilik bir eğitim kadrosuyla hazırız.

 

     Bu gücü ve tecrübeyi yaşamak isteyen ilçemizin her insanını okulumuza davet ediyoruz.

 

      Ben Rehber Öğretmen ve Psikolojik Danışman olarak öğrencilerimizin yolunu açmaya velilerimizi de çağımızın eğitimi ile tanıştırmaya hazırım.

       Siz de hazır mısınız?

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Ersin FURAL
Etiketler: Yedisu, Koleji’nden, Yıl, Sonu, Açıklaması,
Yorumlar
Haber Yazılımı