Yeniden Refah Partisi 2 Yaşında
Haber
23 Kasım 2020 - Pazartesi 13:34 Bu haber 894 kez okundu
 
Yeniden Refah Partisi 2 Yaşında
Yeniden Refah Partisi Serik İlçe Başkanlığı 2. yılını kutladı. Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Mithat Küçük, “Yeniden Refah Partisi ile 3 yaşımıza girmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
SİYASET Haberi
Yeniden Refah Partisi 2 YaşındaBugün parti binasında kahvaltılı basın toplantısı düzenleyerek, yeni yaşlarını kutlayan Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Mithat Küçük, özetle şunları söyledi:  

“Güzide ilçemizin saygıdeğer basın mensuplarına katılımları için teşekkür ediyor hoş geldiniz diyorum.

23 Kasım 2018 cuma Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan'ın liderliğinde ve 99 kurucu üyemizin imzalarıyla Yeniden Refah Partisi'ni kurduk. Siyaset yolculuğuna çıkarken nasıl engeller ile hangi sıkıntılarla karşılaşacağımızı,bu yolun zor ve zahmetli olduğunu biliyorduk. Ülkemiz ve milletimiz büyük sıkıntılarla karşı karşıya iken,beka sorunu yüksek sesle dile getirilirken, ekonomik sorunlar milletimizin belini bükerken elbette seyirci kalamazdık. Milletimiz için #Paylaşımda Adalet # #Yönetimde Adalet#tes'is edeceğimize dair Milli Görüş sözü vererek yola çıktık.

Bugün geldiğimiz noktada 81 ilde, 920 ilçede teşkilatlarımızı kurduk. Hakkari'den Edirne'ye, Sinop'tan Antalya'ya ülkemizin her köşesini bağımsızlığın ve maneviyatın hilali, bereketin başağı ile kuşanmış tabela ve bayraklarımız sarmış durumda.

Yeniden büyük Türkiye'nin mimarı olacak kadroları, yeni bir dünyayı inşa edecek lider ve vizyonu bünyesinde bulundurmaktadır.

Partimizin 2. kuruluş yıldönümünde bugüne kadar büyük fedekarlıklarla çalışan tüm teşkilat mensuplarımıza tüm üyelerimize, partimize gösterdikleri büyük teveccüh dolayısıyla aziz milletimize teşekkür ediyoruz. Yeniden Refah Parti'mizin öncülüğünde #Yeniden Büyük Türkiye#hedefine, ulaşılmış olan adalet, refah, huzur ve barışın hakim olduğu 7 milyar insanın kul haklarının teminat altına alındığı yeni bir dünyanın kurulduğu nice kuruluş yıldönümlerinde buluşabilmek duasıyla Allah'a emanet olun.”

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Yeniden, Refah, Partisi, 2, Yaşında,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Yeniden Refah Partisi 2 Yaşında
Yeniden Refah Partisi 2 Yaşında
Yeniden Refah Partisi 2 Yaşında
Yorumlar
Haber Yazılımı