Yeniden Refah Partisi Divan Toplantısı’nı Yaptı
Haber
19 Ocak 2021 - Salı 13:52 Bu haber 1811 kez okundu
 
Yeniden Refah Partisi Divan Toplantısı’nı Yaptı
Yeniden Refah Partisi Serik İlçe Başkanı Mithat Küçük, “Devletimizin müreffeh, milletimizin refah seviyesinin hak ettiği yerde bulunması en büyük hedefimiz” dedi.
SİYASET Haberi
Yeniden Refah Partisi Divan Toplantısı’nı YaptıYeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Mithat Küçük, üye kayıtlarının da devam ettiğini söyledi. Divan toplantısına İl Başkanı Murat Sis ile İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf İslam Çelik’in de katıldığını belirten Başkan Küçük, şunları ifade etti: 

“Saygıdeğer il başkanımız, çok kıymetli mahalle başkanlarımız, birbirinden değerli yönetim kurulu üyelerimiz, sevgili basın mensuplarımız ve tüm katılımcılarımız. Bu haftaki ilçe divan toplantımıza iştirakınızdan dolayı tek tek hepinize teşekkür ediyor, en kalbî duygularımla hoş geldiniz diyorum. Sözlerime başlarken gerek buradaki vatandaşlarımızı gerek tüm halkımızı malum pandemi sürecinde korona ve Covid 19 virüslerine karşı dikkatli tedbirli olmaları konusunda uyarıyor; sağlıklı, huzurlu, mutlu bir ömür geçirmelerini diliyorum.

Gönül isterdi ki devletimiz ekonomisi düzgün, sanayi ve tarımdaki üretimi ile uçan bir ülke olsaydı ve devletimizin gücünden bahsediyor olsaydık. Milletimiz huzur mutluluk içerisinde olsaydı keşke halkımızın mutluluğu ile mutlu olabilseydik. Fakat maalesef böyle bir durum yok. Üzülerek söylüyorum ki; şu anki haliyle devletimiz, uçuruma giden bir görüntü sergilemektedir. Her ne kadar ülkemiz belli bir kesim tarafından güllük gülistanlık gösterilse de, milletimiz ekonomik krizlerin etkisi altında kan ağlamaktadır. Yaşanan ekonomik krizler yüzünden nice aileler dağılmış, adliyelerdeki boşanma dilekçeleri hakim kararı beklemektedir. Ekonomik kriz sayesinde kimi esnaflarımız kepenk indirip işini sonlandırmış nice esnafımız da siftah yapmadan dükkan kapatmaktadır.

Öyle kırılgan bir ekonomik yapımız var ki Trump hapşursa, Alman lideri Merkel uykusunu kaçırsa dolar euro fiyatları yükseliyor, ekonomimiz çöküyor. Bu da vatandaşımızın cebine yansıyor. Sosyal hayat deseniz insanlar arasında ne güven kaldı nede sevgi saygı muhabbet. Yıllar önce büyüklerimizde sınırsız bir merhamet, tüm canlıların hayatlarına saygı vardı. Yanan sobaya odun atacakları zaman odunu yere vururlardı, odunda börtü böcek varsa dökülsün, ateşte yanmasın diye. Bugün ise bırakın böceklerin canını düşünmeyi kardeş kardeşi vuruyor evlât anne babayı dövüyor. Kadına şiddet, kadın cinayetleri her türlü kötü haller aldı başını gidiyor. Ekonomik krizlerin büyüdüğü sosyal hayatın çürüdüğü gibi milletimizin kanayan yarası Milli Eğitim Camiası da bitme noktasına gelmiştir. Yanlış plan ve projeler verilemeyen eğitim yüzünden her yıl binlerce öğrencimiz sınavlarda sıfır çekmekte geleceklerini karartmaktadırlar. Uzun lafın kısası aziz milletimiz karanlıktadır ve bir adım ötesinde ışık, geleceğinde aydınlık görmemektedir.

Çiftçilerimizin halini ifade etmeye kelimeler yetmez. Bin bir emekle ürün yetiştirmeye çalışan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ifadesiyle milletin efendisi olan çiftçilerimiz zordadır, dardadır. Kazancına adeta herkes ortaktır. Allah aşkına çeşit çeşit ürünü yetiştirip milletin sofrasına takdim eden çiftçilerimiz fideciye olan borcunu, ilaççıya gübreciye komisyona olan borcunu hangi borcunu düşünecek. Uzun lafın kısası aziz milletimiz karanlıktadır ve bir adım ötesinde ışık, geleceğinde aydınlık görmemektedir. Inşallah; biz bu karanlıkları ışığa ve aydınlığa çevirip vatandaşlarımızı refah huzur ve mutluluğa kavuşturacağız.

Yeniden Refah Partisi olarak gece gündüz demeden milli ve manevî şuur sloganıyla tüm teşkilatlarımızla çalışıyoruz. Üye kayıtlarımız ara vermeden devam ediyor. Bizi sevindiren siyaset arenasında geleceğe güvenle bakmamızı sağlayan bir sebep de vatandaşlarımızın bizzat gelerek kendilerinin gönüllü partimize üye olmaları. Devletimizin müreffeh milletimizin refah seviyesinin hak ettiği yerde bulunması en büyük hedefimiz. Genel başkanımız Dr.sayın Fatih Erbakan ile yolumuz rahmetli Prof. Dr. sayın Necmettin Erbakan'ın yoludur. Inşallah esnafıyla çiftçisiyle turizmcisi sanayicisi ile ülkemizi refah seviyeye ulastırmak en büyük dileğimiz tek büyük amacımızdır. Tüm katılımcılara bana zaman ayırıp beni dinledikleri için sonsuz teşekkür ediyor sevgi saygılarımı sunuyorum.”

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Yeniden, Refah, Partisi, Divan, Toplantısı’nı, Yaptı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Yeniden Refah Partisi Divan Toplantısı’nı Yaptı
Yeniden Refah Partisi Divan Toplantısı’nı Yaptı
Yeniden Refah Partisi Divan Toplantısı’nı Yaptı
Yeniden Refah Partisi Divan Toplantısı’nı Yaptı
Yeniden Refah Partisi Divan Toplantısı’nı Yaptı
Yorumlar
Haber Yazılımı