Yıldırım: “13 Temmuz’da Sanayi Kavşağı’nın İhalesi Yapılacak
Haber
24 Haziran 2021 - Perşembe 11:01 Bu haber 2825 kez okundu
 
Yıldırım: “13 Temmuz’da Sanayi Kavşağı’nın İhalesi Yapılacak
Ak Parti Serik İlçe Başkanı Hasan Yıldırım, partisinin çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulundu.
SİYASET Haberi
Yıldırım: “13 Temmuz’da Sanayi Kavşağı’nın İhalesi YapılacakAk Parti Serik İlçe Başkanı Hasan Yıldırım, icaatları ve yapacakları çalışmalar ile ilgli bilgi verdi. Başkan Yıldırım, şunları söyledi:

“Cumhurbaşkanımız İstanbul’daki toplantısını iptal etti. Antalya genişletilmiş İl danışma meclisi toplantısına katıldı. Burada Cumhurbaşkanımız önemli mesajlar verdi. Bu mesajlardan bir tanesi de ‘Çalınmadık kapı gidilmedik kapı kalmayacak’ mesajıydı. Bu bizim partimizin en önemli benimsediği ilkelerden birisidir. Pandemi döneminde bizler örnek olmaya çalıştık. Özellikle sokağa çıkma kısıtlaması olan hafta sonları evden çıkmadık. Pandemide normalleşme ile artık biz sahadayız.

“Sanayi Kavşağı için ihale 13 Temmuz’da”

Serik’te D400 karayoluna yapılması düşünülen 3 köprünün de projesi hazır. İlk etapta 13 Temmuzda Sanayi kavşağının ihalesi yapılacak. Daha sonra Kadıoğlu kavşağı ve Gedik kavşağı ihaleleri yapılacak. Sanayi kavşağı alt geçit şeklinde olacak.

“Hükümet Konağı ihale safhasında”

Diğer taraftan ilçemize yapılması planlanan yeni Hükümet konağı binasının ihale süreci devam ediyor. TOKİ’ye verildi. İşlemleri bundan sonrası için TOKİ takip edecek.

“Kadriye ve Belek revizyon değişikliği projesi için vatandaşın hassasiyet ve sıkıntılarını biliyoruz”

Kadriye ve Belek’te Turizm Bakanlığı’nca uygulanan imar planı revizyon değişikliği için Turizm Bakanlığı ile görüşülecek. Oradan milletvekilimiz Kemal Çelik ile birlikte bir ekip talep ettik. Çalışmalar yapılsın diye. Konuyu biliyoruz. Vatandaşın hassasiyet ve sıkıntılarını biliyoruz. Belediyemizde konuyla ilgili itiraz etti.”

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Yıldırım:, “13, Temmuz’da, Sanayi, Kavşağı’nın, İhalesi, Yapılacak,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Yıldırım: “13 Temmuz’da Sanayi Kavşağı’nın İhalesi Yapılacak
Yorumlar
Haber Yazılımı