Haber Detayı
18 Temmuz 2019 - Perşembe 12:10 Bu haber 859 kez okundu
 
Yükseliş Anadolu’dan Gururlandıran Başarılar
Yükseliş Anadolu Lisesi, üniversite sınavında elde ettiği başarıları sonuçlarla ilçemizin gururu oldu. Yükseliş Koleji yetkilileri, sınav sonuçlarını değerlendirdi.
EĞİTİM Haberi
Yükseliş Anadolu’dan Gururlandıran BaşarılarAkdeniz Yükseliş Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Çalık, “Akdeniz  Yükseliş  Eğitim Kurumları olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da hem lise geçiş sınavlarında, hem de üniversite sınavlarında yakaladığımız başarılarla öğrencilerimizin, velililerimizin ve ilçemizin gururu olmaktan kıvanç duyuyoruz” dedi. Çalık, daha sonra şunları söyledi:

“Öğrencilerimizin göstermiş olduğu akademik, sosyal ve sportif başarılar bizleri biraz daha hırslandırmaktadır. Üniversite sınav sonuçlarına göre MF alanında Görkem Doğan Türkiye  2016’ncısı, Melek Sude Kuzu Türkiye 2475’ncisi, Ahmet Cenk Ersöz Türkiye 6229’ncusu, Zeynep Sude Ogan Türkiye 6326’ncısı, Mustafa Berk Çelebioğlu Türkiye 9513’ncüsü , Beyza Nur Ünal 11.007’ncisi, Selin Gök Türkiye 15.367’ncisi olmuştur. Sözel alanda Özün Uğur Türkiye 857’ncisi olarak üstün bir başarı sergilemişlerdir.

Bu başarıların elde edilmesi hiç de kolay olmamıştır. Başarılarımız, tecrübemiz ve sistemimizle ortaya çıkmıştır. Başarıların yakalanmasında gece gündüz demeden çalışan öğrencilerime, idarecilerime, öğretmenlerime ve bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan velilerimize teşekkür ediyorum.”

Bu başarılarla ilgili olarak Özel Akdeniz Yükseliş Anadolu Lisesi Müdürü Halil Topçuoğlu, “Uzun bir yolculuğun ve sistemli çalışmaların sonucunda bu başarılar bizi mutlu etti. Özel Akdeniz Yükseliş Anadolu Lisesi üniversite sınavında bu yıl da Türkiye genelinde önemli dereceler yaparak ilçemizin birincisi oldu. Öncelikle bu sonuçlar vatana, millete, Serik’imize, öğrencilerle birlikte ter döken velilerimize ve öğrencilerimize hayırlı olsun. Hayal etmek, başarmak için büyük bir adımdır. Biz hep başarılı olmayı hayal ettik, bunun için kurum olarak evlatlarımıza gereken tüm desteği verdik. Mutluyuz, gururluyuz ve sonuçlar bizim ne kadar doğru işler yaptığımızı gösteriyor. Biz hep iyi olacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Kurum müdürü olarak velilerimize, emek veren öğretmenlerime ve bu sonuçlarla göğsü kabaran herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Yükseliş Eğitim Kurumları kurucularından Bekir Kumbul ise, “Bir araya gelmek başlangıçtır, bir arada durabilmek ilerlemedir , birlikte çalışmak da başarıdır.Biz Yükseliş Anadolu Lisesi ailesi olarak bu sözün doğruluğuna inandık ve başarıyı getirdik.Çoğunluğu ilköğretimden hatta ana sınıfından okulumuzda olan öğrencilerimiz planlı ve sistemli çalışmaları ile güzel sonuçlar elde etti.9.sınıftan 12.sınıfa kadar uyguladığımız eğitim programları,düzenli etüt sistemleri ve deneme sınavları ile öğrencilerimizi bu yolda destekleyerek başarılara ulaştık.Bu başarılara ulaşırken Yükseliş Anadolu Lisesi olarak ilçemizin de başarı çıtasını yükseltmenin mutluluğunu yaşıyoruz.Yükseliş Anadolu Lisesi Müdür yardımcısı olarak hayalleri için bize inanıp eğitim-öğretim hayatını bizimle paylaşan gençlerimize,maddi manevi destekleri,anlayışları için kıymetli ailelerine , ‘en iyi’ olarak nitelendirdiğimiz öğretmen kadroma ve bu başarıya bir damla dahi olsa katkıda bulunan herkese çok teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yükseliş, Anadolu’dan, Gururlandıran, Başarılar,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Yükseliş Anadolu’dan Gururlandıran Başarılar
Yorumlar
Haber Yazılımı