Haber Detayı
19 Kasım 2019 - Salı 15:55 Bu haber 2098 kez okundu
 
Yükseliş ÖZDEBİR Sınavlarında Başarısını Sürdürdü
Serik’te özel eğitim kurumları arasında akademik çalışmaları ve eğitim sistemi ile ses getiren Özel Akdeniz Yükseliş Anadolu ve Fen Lisesi başarılarına bir yenisini daha ekledi. Yükseliş Anadolu ve Fen Lisesi ÖZDEBİR yayınlarının Türkiye genelinde 9-10 ve 11. sınıf öğrencileri arasında yaptığı deneme sınavında Türkiye dereceleri elde etti.
EĞİTİM Haberi
Yükseliş ÖZDEBİR Sınavlarında Başarısını SürdürdüYükseliş öğrencilerinin yanı sıra Serik’teki diğer okullarda okuyan öğrencilerin de katılım sağladığı bu sınavda Yükseliş’in başarısı ilçemizin gururu oldu. Okul  kurucularından Müdür Yardımcısı Bekir Kumbul, sınavla ilgili şu değerlendirmelerde bulundu:

 ‘’Özel Akdeniz Yükseliş Anadolu ve Fen Lisesi olarak geçen yıllarda olduğu gibi bu yılda gelenek değişmedi. 9 Kasım cumartesi uyguladığımız ÖZDEBİR sınavında 9. sınıflardan bir öğrencimiz yaklaşık 10 bin kişi içerisinde il 1’incisi, Türkiye 5’incisi olarak okulumuzu ve ilçemizi gururlandırdı. 9. sınıflarda 3 öğrenci Türkiye genelinde ilk 100’e girdi. 10. sınıflarda Türkiye 68 ve 94’üncüsü, 11. sınıflarda da Türkiye 33 ve 55’incisinin yanında 5 öğrencimiz ilk 100’e girmiştir. Bu sonuçlar ÖZDEBİR gibi önemli bir sınavda ciddi bir başarıdır. Şimdiden gelecek yıllar için başarının ayak seslerini duyuyoruz. Bu başarıları yakalayan ve sürdürecek olan öğrencilerimizi kutluyorum. Bu yolda öğrencilerimizi bilgi ve ilgileriyle yalnız bırakmaya öğretmenlerimize ve desteklerini esirgemeyen velilerimize teşekkür ederim.’’

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Yükseliş, ÖZDEBİR, Sınavlarında, Başarısını, Sürdürdü,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Yükseliş ÖZDEBİR Sınavlarında Başarısını Sürdürdü
Yükseliş ÖZDEBİR Sınavlarında Başarısını Sürdürdü
Yükseliş ÖZDEBİR Sınavlarında Başarısını Sürdürdü
Yorumlar
Haber Yazılımı