YÜKSELİŞ’TE ZOOM VELİ TOPLANTISI
Haber
12 Ocak 2021 - Salı 10:29 Bu haber 1474 kez okundu
 
YÜKSELİŞ’TE ZOOM VELİ TOPLANTISI
Akdeniz Yükseliş Eğitim Kurumları geçtiğimiz günlerde online olarak tüm kademelerde veli toplantısı düzenledi.
EĞİTİM Haberi
YÜKSELİŞ’TE ZOOM VELİ TOPLANTISIToplantıda pandemi sürecinde uzaktan eğitimin önemi vurgulanarak öğrencilerin motivasyonunu diri tutulması üzerine konuşmalar yapıldı. Öğrencilerin hem akademik hem psikolojik yönden hazır ve donanımlı olmaları için okul olarak yürütülen çalışmaların dönütünü alabilmek amacıyla 15 Ocak Cuma günü 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. Ve 9. 10. 11. 12. sınıflara genel bir deneme sınavı düzenlenmesi kararlaştırıldı.

Ayrıca yaklaşan yarı yıl tatili münasebetiyle tatilde öğrencilerin yapacağı çalışmalar ve etkinlikler üzerine öğrencilerle rehberlik çalışması yapıldı.

İlkokul birinci sınıf öğrencilerinin pandemi sürecinin olumsuzluklarına rağmen kısa sürede okuma ve yazmaya geçmesini de velilerimiz tarafından takdirle karşılanmıştır. Kurucumuz Necmettin Çalık’ta bu vesileyle okuma yazmayı öğrenen tüm öğrencilerine ve büyük özveri gösteren birinci sınıf öğretmenlerine teşekkür etti. Okul-Veli-Öğrenci dayanışmasının pandemi sürecinde ne kadar değerli olduğunu ifade ederek okulumuza güvenen ve destek olan velilerimize de toplantıda şükranlarını sundu. Toplantıları yeni yılda başarı, sağlık ve mutluluk dilekleriyle sonlandırdı.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: YÜKSELİŞ’TE, ZOOM, VELİ, TOPLANTISI,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
YÜKSELİŞ’TE ZOOM VELİ TOPLANTISI
YÜKSELİŞ’TE ZOOM VELİ TOPLANTISI
YÜKSELİŞ’TE ZOOM VELİ TOPLANTISI
YÜKSELİŞ’TE ZOOM VELİ TOPLANTISI
Yorumlar
Haber Yazılımı