Yükseliş’ten Çayır Türkiye 3. Oldu
Haber
14 Temmuz 2021 - Çarşamba 12:14 Bu haber 1102 kez okundu
 
Yükseliş’ten Çayır Türkiye 3. Oldu
Akdeniz Yükseliş Koleji öğrencisi Yusuf Sinan Çayır 9 Temmuz’da yapılan TÜBİTAK FEN LİSESİ Merkezi Yetenek Sınavında Türkiye üçüncüsü oldu.
EĞİTİM Haberi
Yükseliş’ten Çayır Türkiye 3. OlduAkdeniz Yükseliş Koleji öğrencisi Yusuf Sinan Çayır 9 Temmuz’da yapılan TÜBİTAK FEN LİSESİ Merkezi Yetenek Sınavında Türkiye üçüncüsü oldu.

Okul Müdürü Savaş SARGIN “Bu yıl Lise Geçiş Sınavlarında üstün başarı yakaladık. Öğrencilerimizle gururlandık. Lise Geçiş Sınavlarında 1’lik dilimde yer alan öğrenciler için TÜBİTAK Merkezi Yetenek Sınavı 9 Temmuz’da gerçekleştirildi. 2760 öğrencinin katıldığı sınavda öğrencimiz Yusuf Sinan ÇAYIR üstün bir başarıya imza atarak Türkiye üçüncüsü olmuştur. 50 sorudan oluşan zorluk derecesi çok yüksek olan bu sınavda Yusuf Sinan’ın elde ettiği derece ilçemizi ve Antalya’mızı gururlandırmıştır. Biz yükseliş olarak her zaman sınavlarda öğrencilerimizi başarılı kılmak adına her türlü çabayı gösteriyoruz. Bu başarılar ne ilk ne son olacak. Yeni eğitim – öğretim döneminde de güçlü kadromuzla yeni başarıları kovalayacağız. Tecrübemizle hep kazandık bundan sonra da hep kazanacağız. Öğrencimi ve velimizi tebrik ediyor, bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum” dedi

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Yükseliş’ten, Çayır, Türkiye, 3., Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı