Haber Detayı
08 Mayıs 2019 - Çarşamba 19:04 Bu haber 1169 kez okundu
 
Yükseliş’ten LGS Öncesi Türkiye Geneli Deneme Sınavı
Geçtiğimiz hafta cumartesi günü ÖZDEBİR Türkiye geneli deneme sınavı yapıldı. 7.ve 8 sınıflara uygulanan sınava Yükseliş Koleji, öğrencilerinin yanı sıra ilçemizde diğer okullarda okuyan öğrenciler de katılım sağladılar.
EĞİTİM Haberi
Yükseliş’ten LGS Öncesi Türkiye Geneli Deneme Sınavı

Geçtiğimiz hafta cumartesi  günü ÖZDEBİR Türkiye geneli deneme sınavı yapıldı. 7.ve 8 sınıflara uygulanan sınava Yükseliş Koleji, öğrencilerinin yanı sıra ilçemizde diğer okullarda okuyan öğrenciler de katılım sağladılar.

 Yükseliş koleji Müdürü Savaş Sargın, “ 2018 Ağustos ayında başlamış olduğumuz LGS maratonunun artık sonlarına gelmek üzereyiz. Bugüne kadar yaptığımız çalışmaların yansımalarını, eksiklerimizi belirlemek açısından kurum olarak ÖZDEBİR Türkiye Geneli Deneme Sınavı ‘nı öğrencilerimize uyguluyoruz. LGS öncesi bir prova niteliğindeki sınava katılım oldukça iyiydi. İlgili öğrencilerimize ve velilerimize katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum.” Dedi.

Sınav sonrasında öğrenciler 1 Haziran’da girecekleri  LGS öncesinde :” Bizlere LGS heyecanını yaşatan sanki LGS’ ye giriyormuşuz hissiyatını uyandıran Yükseliş Kolejine ve güler yüzlü öğretmenlerine teşekkür ediyoruz.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Yükseliş’ten, LGS, Öncesi, Türkiye, Geneli, Deneme, Sınavı, ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Yükseliş’ten LGS Öncesi Türkiye Geneli Deneme Sınavı
Yükseliş’ten LGS Öncesi Türkiye Geneli Deneme Sınavı
Yorumlar
Haber Yazılımı