Haber Detayı
10 Temmuz 2019 - Çarşamba 18:44 Bu haber 824 kez okundu
 
Yükseliş’ten Okul Öncesi Eğitimde Bir İlk
Akdeniz Yükseliş Eğitim Kurumları, 2019-2020 eğitim-öğretim yılından itibaren anasınıfı eğitiminde okul öncesi öğretmenlerinin yanına birer de İngilizce öğretmeni koyacak.
EĞİTİM Haberi
Yükseliş’ten Okul Öncesi Eğitimde Bir İlk

Aynı ders saatinde sınıflarda dersi hem Türkçe, hem de İngilizce işleneceğini belirten Akdeniz Yükseliş Eğitim Kurumları’ndan yapılan açıklamada, şöyle denildi:

 “Akdeniz Yükseliş Eğitim Kurumları olarak her alanda yeni yüzyılın insanını yetiştirmek amacındayız. Kurum olarak eğitimin her evresinde fark yaratacak yeniliklere her zaman imza attık.

Bilindiği üzere okul öncesi eğitim, öğrencilerin geleceğinin şekillenmesindeki en önemli dönemlerden biridir. Öğrenciler bu dönemde aile dışındaki ilk eğitimlerini alarak ilkokul ve ortaokula devam edecektir. Bu dönemde nitelikli eğitim alan her çocuk ileriki dönemde daha başarılı, daha özgüvenli olacaktır. Bizler de 2019-2020 eğitim-öğretim yılından itibaren anasınıfı eğitiminde okul öncesi öğretmenlerinin yanına birer tane de İngilizce öğretmeni görevlendiriyoruz. Aynı ders saatinde sınıflarımızda dersi hem Türkçe, hem de İngilizce işleyeceğiz. Böylece öğrencilerimiz, her iki dili rahatlıkla kullanabilme becerisine ulaşacaktır. Bizler, öğrencilerimizin çok yönlü gelişebilmesi için İngilizce eğitimin yanında onlara satranç, müzik, resim, beden eğitimi ve halk oyunları gibi dersleri de vermekteyiz.

Okul olarak öğrencilerimize tam gün eğitim veriyoruz. Onlara sağlıklı ve nezih bir ortamda farkındalık kazandırıyoruz. Onların daha sağlıklı büyüyebilmeleri için hazır işlenmiş ürünlerden uzak, organik ürünlerden oluşan kahvaltı ve yemek menüleri oluşturuyoruz. Kurum olarak 14. yılımızı geride bırakırken, tecrübelerimizi tüm velilerimizle paylaşma arzusundayız.”

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Yükseliş’ten, Okul, Öncesi, Eğitimde, Bir, İlk,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Yükseliş’ten Okul Öncesi Eğitimde Bir İlk
Yorumlar
Haber Yazılımı