Haber Detayı
11 Mart 2019 - Pazartesi 16:27 Bu haber 839 kez okundu
 
Yükseliş’ten Sarıabalı İlkokulu’na Anlamlı Ziyaret
Özel Akdeniz Yükseliş Anadolu ve Fen Lisesi öğrencileri her yıl olduğu gibi bu yılda köy okullarında okuyan öğrencileri unutmadı.Yülselişli öğrenciler bu yıl daSarıabalı İlkokuluna kıyafet ve kırtasiye yardımına bulundu.
EĞİTİM Haberi
Yükseliş’ten Sarıabalı İlkokulu’na Anlamlı Ziyaret

Özel Akdeniz Yükseliş Anadolu ve Fen Lisesi öğrencileri her yıl olduğu gibi bu yılda mahalle okullarında okuyan öğrencileri unutmadı. Yülselişli öğrenciler bu yıl da Sarıabalı İlkokuluna kıyafet ve kırtasiye yardımına bulundu.

Öğrencilerin sorumluluk ve yardımlaşma duygularının gelişmesinin amaçlandığı etkinlikte iki okul öğrencileri birlikte kahvaltı yaparak çeşitli oyunlar oynadılar.Yükselişli öğrenciler çok güzel bir gün geçirdiklerini minik öğrencilerin gözlerindeki ışıltı için her türlü desteği verebileceklerini söylediler.

Özel Akdeniz Yükseliş Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü Halil Topçuoğlu, “Bu etkinliğimizin amacı; öğrencilerimize toplumsal duyarlılık kazandırmak ve mahalle okullarındaki öğrencilerle kaynaşmadır” diyerek, etkinliğe katılan öğrenci veli ve öğretmenlere teşekkür etti ve bu tür etkinliklerin gelecek zamanlarda da devam edeceğini söyledi.

Kaynak: (DHA) - DHA Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Yükseliş’ten, Sarıabalı, İlkokulu’na, Anlamlı, Ziyaret,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Yükseliş’ten Sarıabalı İlkokulu’na Anlamlı Ziyaret
Yükseliş’ten Sarıabalı İlkokulu’na Anlamlı Ziyaret
Yorumlar
Haber Yazılımı