YÜZ YÜZE OLMASA DA EĞİTİME DEVAM
Haber
23 Aralık 2020 - Çarşamba 10:21 Bu haber 2258 kez okundu
 
YÜZ YÜZE OLMASA DA EĞİTİME DEVAM
Uzaktan eğitim sürecinde Tekeli Ortaokulu ve Tekeli İmam Hatip Ortaokulu ailesi önemli başarılar kazanmaya devam ediyor. Online derslerini planlı ve profesyonel bir şekilde devam ettiği gibi ülke genelinde düzenlenen yarışmalarda da üstün başarılar elde etmektedir.
EĞİTİM Haberi
YÜZ YÜZE OLMASA DA EĞİTİME DEVAMMilli Eğitim Bakanlığı’nın ortaokul öğrencileri arasında düzenlediği “Sağlık Çalışanlarına Vefa” konulu resim yarışmasında ilçemizde yapılan değerlendirmelere göre Tekeli Ortaokulu ve Tekeli İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, dereceler elde ettiler. Tekeli Ortaokulu öğrencilerinden Senanur Direk birinci,  Tekeli İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Şeyma Göker üçüncü olarak Antalya’da hem ilçemizi, hem okullarını temsil etmeye hak kazandı.

Dereceye giren öğrencilere Tekeli Ortaokulunda pandemi sebebi ile kurallara uygun sade bir ödül töreni düzenlenmiştir. Tekeli Ortaokulu Müdürü Halil Alkan şunları söyledi: "Sanatsal alandaki başarılar toplumumuzu yakından ilgilendiren konularla bir araya gelince bizleri çok gururlandırıyor. Bizler öğrencilerimizin akademik başarını desteklediğimiz gibi sosyal, sanatsal ve sportif faaliyetlerde de kendilerini geliştirmelerine yol gösterici oluyoruz. Korona virüs salgının başladığı ilk günden bu yana ülkemizde en zorlu görev sağlık çalışanlarımız tarafından yürütüldü ve yürütülmeye de devam ediyor. Göstermiş oldukları özveri ve fedakarlıklar için tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkürlerimi iletirken, bakanlığımızın düzenlemiş olduğu yarışmada öğrencilerimizin elde ettiği başarı bizleri gururlandırmıştır.  Duygularını düşüncelerini ortaya koyarak elde ettikleri başarılarla ilçemizi ve okulumuzu ilde temsil edecek öğrencilerimizi kutluyorum. Bu zorlu süreçte öğretmen, öğrenci ve aileler hep birlikte çaba sarf etmekteyiz. Böylesi önemli bir başarının elde edilmesinde emeği geçen görsel sanatlar öğretmenlerimiz Ferah Emirdar ve Özlem Yıldız’a özellikle teşekkür ediyorum. Her daim destekçimiz olan değerli velilerime de çok teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizin başarılarında desteklerini esirgemeyen, ilçemiz eğitimine katkılarını her daim gösteren öğrencilerimizi ve bizleri onurlandıran sayın Kaymakamımız Mehmet Kurdoğlu, Belediye Başkanımız Enver Aputkan'a ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İkram Ekiz'e şükranlarımı sunuyorum.”

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: YÜZ, YÜZE, OLMASA, DA, EĞİTİME, DEVAM,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
YÜZ YÜZE OLMASA DA EĞİTİME DEVAM
YÜZ YÜZE OLMASA DA EĞİTİME DEVAM
YÜZ YÜZE OLMASA DA EĞİTİME DEVAM
Yorumlar
Haber Yazılımı