Haber Detayı
23 Mart 2020 - Pazartesi 13:07 Bu haber 1243 kez okundu
 
Ziraat Odası Başkanlığı’ndan Vatandaşlara Maske ve Eldiven
Serik Ziraat Odası Başkanlığı tarafından vatandaşlara maske ve eldiven dağıtıldı, kolonya ikramında bulunuldu. Vatandaşlar da, uygulamaya yoğun ilgi gösterdi.
SAĞLIK Haberi
Ziraat Odası Başkanlığı’ndan Vatandaşlara Maske ve EldivenSerik Çınaraltı Mevkii’nde stand kuran Serik Ziraat Odası Başkanlığı, Başkan Mustafa Yavuz eşliğinde sokakta bulunan vatandaşlara “Evimizde kalalım, kalamıyorsak yaşam için maske takalım” sloganı ile evde kalmalarını, zorunlu sebepler dışından evden çıkmamaları gerektiği konusunda halkı bilgilendirdi.

Zorunlu nedenlerle evden çıkanlar içinde özel olarak hazırlattıkları 50 bin maske ve eldiveni halka dağıttı. Bu sırada standa gelen vatandaşlara ayrıca kolonya ikramında bulunuldu. Konuyla ilgili açıklama yapan Ziraat Odası Başkanı Mustafa Yavuz, vatandaşların ellerinden geldiğince evden çıkmamaları gerektiğini söyledi.

Mecburiyet nedeniyle çıkan vatandaşlara maske ve eldiven dağıttıklarını belirten Başkan Yavuz, “Ne kadar da maske dağıtsak bile, öncelikle evimizden çıkmamamız gerekiyor. Evinde kal çağrısına uymamız gerekiyor. Vatandaşlarımızdan bu konuda duyarlı olmalarını istiyorum. Bu süreçte Allah’ın izni ile sorunsuz ve çok kaybımız olmadan atlatacağımıza inanıyorum” dedi.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Ziraat, Odası, Başkanlığı’ndan, Vatandaşlara, Maske, ve, Eldiven,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Ziraat Odası Başkanlığı’ndan Vatandaşlara Maske ve Eldiven
Ziraat Odası Başkanlığı’ndan Vatandaşlara Maske ve Eldiven
Yorumlar
Haber Yazılımı