Yazı Detayı
17 Ocak 2013 - Perşembe 20:00 Bu yazı 3099 kez okundu
 
Kutlamaların ardı arkası kesilmedi
Kadir TEMİZ
oguzofset@gmail.com
 
 

Çalışan Gazeteciler Günü’nü, 10 Ocak’ta kutladık. Günümüzü kutlayan resmi ve özel kurum ve kuruluş yöneticileri ile dostlara, gazetemizin geçen sayısında yer vermiştik.

Ancak, resmi ve özel kurum ve kuruluş yöneticileri ile dostlarımızın günümüzü kutlama mesajjları, gazetemiz baskıya verildikten sonra da devam etti.

Başta Belediye Başkanı Mehmet Habalı, gazetemize gönderdiği çiçek ve telefonlarımıza gönderdiği mesajla günümüzü kutladı. Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Bayar Savran’da çiçekle günümüzü kutladı. Uşak Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Ramazan Çalık’ta gönderdiği hediyelerle, Anadolu Lisesi Müdürü Şerif Ramazan Kaplan’da bizzat gazetemizi hazırlattığı yaş pasta ile ziyaret ederek, basın çalışanlarının bayramını kutladı. Toros Kaynak Koleji Müdürü Ferhat Yıldırım, telefonumuza gönderdiği mesajla, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Mustafa Çömezoğlu ile CHP Serik İlçe Başkanı Bekir Kuş telefon açarak günümüzü kutlayanlar arasında yeraldı.

“Hatırlamak, yaşamak kadar güzeldir.” Benim çok sevdiğim bir sözdür bu. Onun için “Hatırlamanız bile yeter” diyor, sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı